Sada 6 závěsných velikonočních vajíček s peřím - různé varianty
Související produkty
DNY MARIANNE
od 41 Kč až –16 %
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 30 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 41 Kč
DNY MARIANNE
Nástěnná kovová dekorace motýl BUTTERFLY 40 cm - více barev
Skladem
(>10 ks)
50 Kč
DNY MARIANNE
179 Kč
–45 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 41 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
DNY MARIANNE
149 Kč
–44 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 28 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
82 Kč
Akce
DNY MARIANNE
45 Kč
–26 %
Velikonoční dřevěný králík WHITE BUNNY 14 cm bílý
Skladem
(>10 ks)
33 Kč
Akce
DNY MARIANNE
29 Kč
–48 %
Závěsné peří na drátku FEATHER DECOR hnědé - více barev
Skladem
(>10 ks)
15 Kč
DNY MARIANNE
Sada 2 magnetických spon na závěsy UMBRA, světle šedá
Skladem
(>10 ks)
89 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Plast s peřím
Barva
- Šedá / Hnědá - BARVU SADY ODESÍLÁME DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB
Rozměry
- Šířka: 14 cm
- Výška: 13 cm
- Hloubka: 5 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a dekorace |
|---|---|
| EAN: | 4007698367763 |
| ? Barva: | Hnědá, Šedá |
| ? Šířka: | 14 cm |
| ? Hloubka: | 5 cm |
| ? Výška: | 13 cm |
| ? Materiál: | Plast |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Motiv: | Velikonoční |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář