Věrnostní program - Sleva až 10 %

Nakupujete u nás rádi?

Staňte se registrovaným zákazníkem a využívejte náš věrnostní program, ve kterém můžete ušetřit až 10 % na každé objednávce. Výše slevy se odvíjí podle celkové kumulativní sumy za vaše uskutečněné objednávky dva roky zpětně. Započítáváme i DPH a věrnostní slevu můžete uplatit i na zboží v akci. Veškeré informace o stavu věrnostního konta najdete v administraci vašeho uživatelského účtu. Uvidíte tam, v jaké skupině se zrovna nacházíte. Informace o aktuálním stavu a vašem zařazení ve věrnostním programu posíláme také e-mailem.

Částka Sleva Název
5 000 - 10 000 Kč 3 % Bavlnka
10 001 - 20 000 Kč 5 % Krepíková alias Krepovka
20 001 - 50 000 Kč 8 % Flanelík
50 001 a víc Kč 10 % Mikroplyšák

Jak se zapojit do věrnostního programu a vidět svou slevu?

  1. Zaregistrovat se (Můžete i přes Facebook)
  2. Za poslední 2 roky nakoupit alespoň za 5000 Kč
  3. Při nakupování být přihlášený

 

Seznamte se s našimi maskoty:

Bavlnka

vernostni-program_bavlnka

Paní Bavlnka má ráda pohodlí a občas bývá trochu konzervativní, ale pokaždé se na ni můžete spolehnout. O své zákazníky pečuje s láskou a nebývalou jemností. Pokud splňujete podmínky našeho věrnostního programu, s paní Bavlnkou ušetříte tři procenta při každém vašem nákupu.

Krepíková alias Krepovka

vernostni-program_krepovka

Seznamte se se slečnou Krepíkovou, které u nás všichni říkají Krepovka. Slečna Krepovka je rebelka, miluje život a nesnáší domácí práce. Dává přednost praktickým věcem s minimální nutností jejich údržby. S Krepovkou ušetříte čas a navíc pět procent při každém vašem nákupu.

Flanelík

vernostni-program_flanelik

Flanelík je sympaťák se smyslem pro humor a taky lamač dívčích srdcí. Jeho nejoblíbenějším ročním obdobím je podzim a zima, kdy je ve svém živlu. Rád taky odpočívá u krbu. Zákazníci, kteří jsou v jeho věrnostním programu s Flanelíkem ušetří osm procent při každém svém nákupu.

Mikroplyšák

vernostni-program_mikroplysak

Mikroplyšák je citlivý a empatický a zakládá si na tom, co mu říkají pocity. Vyznává tradiční hodnoty, je domácky založený a má smysl pro rodinný život. I proto v jeho věrnostním programu ušetříte nejvíc. Mikroplyšák pro vás má slevu deset procent na každý váš nákup.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení