Věrnostní program - Sleva až 10 %

Nakupujete u nás rádi?

Staňte se registrovaným zákazníkem a využívejte náš věrnostní program, ve kterém můžete ušetřit až 10 % na každé objednávce. Výše slevy se odvíjí podle celkové kumulativní sumy za vaše uskutečněné objednávky dva roky zpětně. Započítáváme i DPH a věrnostní slevu můžete uplatit i na zboží v akci. Veškeré informace o stavu věrnostního konta najdete v administraci vašeho uživatelského účtu. Uvidíte tam, v jaké skupině se zrovna nacházíte. Informace o aktuálním stavu a vašem zařazení ve věrnostním programu posíláme také e-mailem.

Částka Sleva Název
5 000 - 10 000 Kč 3 % Bavlnka
10 001 - 20 000 Kč 5 % Krepíková alias Krepovka
20 001 - 50 000 Kč 8 % Flanelík
50 001 a víc Kč 10 % Mikroplyšák

Jak se zapojit do věrnostního programu a vidět svou slevu?

  1. Zaregistrovat se (Můžete i přes Facebook)
  2. Za poslední 2 roky nakoupit alespoň za 5000 Kč
  3. Při nakupování být přihlášený

 

Seznamte se s našimi maskoty:

Bavlnka

vernostni-program_bavlnka

Paní Bavlnka má ráda pohodlí a občas bývá trochu konzervativní, ale pokaždé se na ni můžete spolehnout. O své zákazníky pečuje s láskou a nebývalou jemností. Pokud splňujete podmínky našeho věrnostního programu, s paní Bavlnkou ušetříte tři procenta při každém vašem nákupu.

Krepíková alias Krepovka

vernostni-program_krepovka

Seznamte se se slečnou Krepíkovou, které u nás všichni říkají Krepovka. Slečna Krepovka je rebelka, miluje život a nesnáší domácí práce. Dává přednost praktickým věcem s minimální nutností jejich údržby. S Krepovkou ušetříte čas a navíc pět procent při každém vašem nákupu.

Flanelík

vernostni-program_flanelik

Flanelík je sympaťák se smyslem pro humor a taky lamač dívčích srdcí. Jeho nejoblíbenějším ročním obdobím je podzim a zima, kdy je ve svém živlu. Rád taky odpočívá u krbu. Zákazníci, kteří jsou v jeho věrnostním programu s Flanelíkem ušetří osm procent při každém svém nákupu.

Mikroplyšák

vernostni-program_mikroplysak

Mikroplyšák je citlivý a empatický a zakládá si na tom, co mu říkají pocity. Vyznává tradiční hodnoty, je domácky založený a má smysl pro rodinný život. I proto v jeho věrnostním programu ušetříte nejvíc. Mikroplyšák pro vás má slevu deset procent na každý váš nákup.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX