Proč se registrovat?

Chcete se dostat do našeho světa výhod a mít dokonalý přehled o vaší objednávce?! Stačí jediný krok, registrovat se na našem e-shopu. Poté už jen čerpat exklusivní výhody. Registrací získáte mnoho výhod, podívejte se na ně.

Vstup do věrnostního programu

Registrací se stanete součástí našeho týmu věrnostního programu. Součástí je mimo jiné přístupu do neveřejné části webu, která vám poskytne veškeré informace o objednávce nebo jednotlivé návody k montáži online. Věrností program nabízí také slevy na vybrané zboží nebo soutěže.

Přehled objednávek

objednávkyUž nemusíte volat operátorkám nebo psát zdlouhavé emaily. Jednoduše se přihlásíte na našem e-shopu a všechny vaše objednávky uvidíte okamžitě. Získáte kompletní přehled o všech vašich objednávkách, ať už doručených, objednaných nebo těch na cestě.

objednávky

Faktury ke stažení

Veškeré daňové doklady za objednané zboží budete mít jako na dlani. Faktury si můžete stáhnout nebo pouze prohlédnout, kdykoli a kdekoli.

Sledování zásilky

Už se těšíte na nové povlečení nebo postel?! Zaregistrujte se, přihlaste a uvidíte, kde vaše zásilka právě je. Sledujte ji online - od zabalení, přes expedici až po doručení.

Automatické vyplňování doručovací adresy

Zdlouhavé vyplňování doručovací adresy a údajů nebaví nikoho. Díky registraci vám objednání zboží zabere mnohem méně času. Už žádné zdržování se s vyplňováním adresy, my to uděláme za vás, automaticky.

objednávky

Přehled slev a další

Ještě nekončíme. Registrace s sebou přináší i mnoho atraktivních slev. Nečekejte na Black Friday, u nás můžete mít slevy i během běžných dní. Důvod ke slevám si najdeme vždy. A těšit se můžete na mnoho dalšího.

×

Splátková kalkulačka ESSOX