Šedý kovový botník LEMIRO
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
499 Kč
–6 %
Botník s kovovým rámem ORDEN 173x33 cm, černý
Skladem
(5 ks)
466 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
89 Kč
–10 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, zlatá
Skladem
(>10 ks)
80 Kč
Akce
215 Kč
–29 %
Bílý keramický zajíček CERAMIC RABIT - různé varianty
Skladem
(>10 ks)
152 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
59 Kč
–8 %
Ultrazvukový odpuzovač komárů do zásuvky GRUNDIG
Skladem
(>10 ks)
54 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
99 Kč
–11 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, růžová
Skladem
(>10 ks)
88 Kč
Akce
od 669 Kč až –41 %
Úložný koš s rukojetí z jasanového dřeva - různé velikosti
Skladem
(7 ks)
od 389 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov: Studená šedá
Rozměry
- Šířka: 92,5 cm
- Hloubka: 30,7 cm
- Výška: 163,5 cm
- Vzdálenost mezi policemi: 20 cm
- Maximální nosnost na polici: 10 kg
- Hmotnost: 10,7 kg
Provedení
- 8 polic
- 4 plastové konektory
- Pro 40 párů bot
- Lze využít jako regál
- Lze vytvořit 2 samostatné botníky
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 5903332063475 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Šířka: | 92,5 cm |
| ? Hloubka: | 30,7 cm |
| ? Výška: | 163,5 cm |
| ? Materiál: | Kov |
| Typ umístění: | Na nožičkách |
| Úložný prostor: | S poličkami, Otevřený úložný prostor |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.