Modrá vánoční mikroplyšová deka SANTA, 180x200 cm
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Beránková mikinová deka s rukávy a kapucí YULE HUG světle šedá
Skladem
(>10 ks)
429 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
od 749 Kč až –26 %
Mikroplyšové povlečení CHRISTMAS TREES červené
Skladem
(1 ks)
od 551 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Jersey prostěradlo EXCLUSIVE tmavě hnědé 140 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
259 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–41 %
Věčná růže se zlatým stonkem SIF, červená
Skladem
(>10 ks)
52 Kč
Velmi nízká cena
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
199 Kč
–9 %
Měkký polštář pro psa/kočku ROYAL PET 75x60 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
181 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–24 %
Svíčka ve skle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krémová
Skladem
(>10 ks)
67 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční řetěz 50 LED, běhoun na stůl
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka SOFT, tmavě zelená
Skladem
(9 ks)
od 189 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
399 Kč
–17 %
Tmavě růžová mikroplyšová deka VIOLET, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
349 Kč
–8 %
Červená mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
320 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE šedé
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ KOUZLO 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová beránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno
Barva
- Modrá
Rozměry
- 180 x 200 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | 8596605060157 |
| ? Barva: | Bílá, Modrá, Červená |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 180 cm |
| ? Gramáž: | 300 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| ? Rozměr: | 180 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář