Béžové jídelní křeslo DABIR
Související produkty
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
890 Kč
–22 %
Bílá židle BALI MARK s bukovými nohami
Skladem
(>10 ks)
689 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
950 Kč
–23 %
Světle šedá židle BALI MARK s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
724 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
990 Kč
–28 %
Černá židle BALI MARK s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
706 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Jídelní židle OSAKA plastová, šalvějově zelená
Skladem
(>10 ks)
729 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
990 Kč
–28 %
Béžová židle BALI MARK s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
712 Kč
Novinka
-10 % s kódem: MINUS10
Jídelní židle OSAKA plastová, hořčicová
Skladem
(>10 ks)
729 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Tmavě šedá židle OSAKA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
565 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
215 Kč
–21 %
Servírovací set s miskou a prkénkem GUSTA
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
599 Kč
–39 %
Dřevěný talíř MIX & MATCH, velký
Skladem
(>10 ks)
363 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
490 Kč
–16 %
Sada 2 kuchyňských poliček MARZO, černé
Skladem
(8 ks)
407 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
128 Kč
–9 %
Servírovací sada na tapas URBAN OASIS 4 ks barevná
Skladem
(>10 ks)
116 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Servírovací prkénko BUNNOO 20x30 cm
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Detailní popis produktu
Materiál křesla
- Látka: Béžová
- Dřevo: Buk
Rozměry křesla
- Šířka: 58 cm
- Hloubka: 60 cm
- Výška: 92 cm
- Výška sedu: 49 cm
- Hloubka sedu: 41 cm
- Nosnost: 110 kg
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Dekor dřeva: | Buk |
| ? Šířka: | 58 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
| ? Výška: | 92 cm |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Materiál potahu: | Látka |
| Materiál nohou: | Dřevo |
| Otočné: | Ne |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | Čalouněné |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Židlokřeslo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář