Černý konferenční stolek GOTA
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–24 %
Bílý příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(9 ks)
1 054 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Příruční stolek na kolečkách TAYLOR SONOMA 50x35cm
Skladem
(1 ks)
1 069 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
1 590 Kč
–17 %
Šedý příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(>10 ks)
1 315 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–4 %
Růžový příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(7 ks)
1 323 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
699 Kč
–11 %
Béžový konferenční stolek SIENNA
Skladem
(>10 ks)
620 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Kuchyňský regál LORANO 167x80 cm, bílý / dekor dub
Skladem
(1 ks)
3 390 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
175 Kč
–36 %
Nástěnná police na obrazy FOTOPLANK 120 cm, krémová
Skladem
(>10 ks)
111 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
3 990 Kč
–5 %
Knihovna TAYLOR 5 polic 155x74 cm, rustikálně hnědá
Skladem
(2 ks)
3 766 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Kovová nástěnná police TANDOR 20x55 cm
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
2 390 Kč
–5 %
Knihovna TAYLOR 6 polic 186x60cm, rustikálně hnědá
Skladem
(2 ks)
2 248 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Knihovna TAYLOR 5 polic 149x80 cm, rustikálně hnědá
Skladem
(2 ks)
3 290 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa BALÍKOVNY
Kovová police CASTO 40x40 cm, černá
Skladem
(>10 ks)
175 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov: Černá
Rozměry
- Šířka: 100 cm
- Hloubka: 100 cm
- Výška: 36 cm
Provedení
- Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 3560231638917 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Šířka: | 100 cm |
| ? Hloubka: | 100 cm |
| ? Výška: | 36 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Kov |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář