Plážové lehátko LEMONLIME barevné
Související produkty
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND, světle zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND, tyrkysové pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND PINEAPPLE, barevné
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND, šedé pruhy
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND, modro-bílé
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
Předobjednávka
-20 % s kódem: SLEVA20
Skládací plážové lehátko SAND LEMON, barevné
Skladem
(>10 ks)
399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
229 Kč
–9 %
Nafukovací surfovací prkno SHARK ATTACK červené
Skladem
(4 ks)
208 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žlutý
Skladem
(10 ks)
69 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Samorozkládací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, modrá/bílá
Skladem
(>10 ks)
459 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
49 Kč
–10 %
Nafukovací držák nápojů ROSE
Skladem
(>10 ks)
44 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Samorozkládací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavě modrá/bílá
Skladem
(>10 ks)
459 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm modrý
Skladem
(5 ks)
69 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
109 Kč
–10 %
Neoprenový míč do vody CRAB ø 17 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
Detailní popis produktu
Materiál:
- Materiál lehátka: Polyester
- Materiál výplně: Molitan
Barva:
- Červená
- Žlutá
- Zelená
Rozměry:
- Délka: 198 cm
- Šířka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| ? Barva: | Žlutá, Zelená, Červená |
| ? Délka: | 198 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Výška: | 1,8 cm |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.