Nafukovací matrace pro dvě osoby 191 x 137 cm s 1 polštářem
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Matrace: Vinyl
- Pumpa: ABS plast
Rozměry
- Šířka: 137 cm
- Délka: 191 cm
- Výška: 22 cm
- Polštář: 53 x 36 cm
- Max.zatížení: až 200 kg
- Hmotnost: 8 kg
Provedení
- Opravná záplata součástí balení
- Voděodolný povrch z hydrofobního vinylu
- Zateplený povrch
- Ve složeném stavu zabírá málo místa
- Vhodná pro vnitřní i venkovní použití
- Skvělá volba pro krátké kempování i pro rekreaci v přírodě nebo na pláži
- V nouzové situaci poslouží také jako postel
- Součástí balení je 1 polštář
- Bezpečnostní ventil
- Rychloupínací ventil
- Pumpa je součástí balení
- Pro děti od 3 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 6920388671606 |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Délka: | 191 cm |
| ? Šířka: | 137 cm |
| ? Výška: | 22 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Materiál: | Vinyl |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.