AKCE Bílý jídelní stůl s deskou v dekoru dub lancelot ADAM 120x68 II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 562 Kč
–41 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 762 Kč
–45 %
AKCE Postel IKAROS 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
990 Kč
–40 %
AKCE Černá židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 319 Kč
–40 %
AKCE Bílá židle s dubovými nohami KRIS II. jakost
Skladem
(1 ks)
779 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
1 790 Kč
–44 %
AKCE Černá sametová jídelní židle IMOLA II. jakost
Skladem
(4 ks)
999 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 363 Kč
–42 %
AKCE Postel Emily 120 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 349 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
940 Kč
–36 %
AKCE Dětský jutový koberec BEAR HEAD 100 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
599 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
4 029 Kč
–42 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(7 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
2 847 Kč
–43 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, dub sonoma II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
3 416 Kč
–44 %
AKCE Postel SOFIA 180 x 200 cm, dub sonoma II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 899 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
3 567 Kč
–43 %
AKCE Postel BELLA 160 x 200 cm, dub lanýž II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 999 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–33 %
AKCE Nástěnná police SHELVIX 55 cm černá II. jakost
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolu
- LTD (lamino): Dub lancelot
- MDF: Bílý mat
Rozměry stolu
- Šířka: 120 cm
- Hloubka: 68 cm
- Výška: 75 cm
- Vzdálenost mezi nohami: 105 x 53 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 120 cm |
| ? Hloubka: | 68 cm |
| ? Výška: | 75 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Materiál desky: | Lamino |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Tvar nohou: | Klasické |
| Materiál nohou: | MDF |
| Počet míst k sezení: | Pro 4 osoby |
| Tloušťka stolové desky: | 38 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.