AKCE Noční stolek Ilona borovice II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 847 Kč
–43 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 199 Kč
–45 %
AKCE Úložný box pod postel 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 199 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 562 Kč
–47 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 349 Kč
Akce
Výprodej
1 249 Kč
–44 %
AKCE Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA II. jakost
Skladem
(1 ks)
699 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 350 Kč
–63 %
AKCE Žlutá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
869 Kč
–31 %
AKCE Bílo-černá židle BALI MARK s bukovými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
599 Kč
Akce
Výprodej
799 Kč
–43 %
AKCE Plastová židle TREGO s područkami, zelená II. jakost
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
2 847 Kč
–43 %
AKCE Postel ELISA 140 x 200 cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 350 Kč
–33 %
AKCE Šedé kancelářské křeslo NOTO VELVET II. jakost
Skladem
(1 ks)
899 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
155 Kč
–42 %
AKCE Nástěnná police SHELORA 120x23,5 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
89 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
AKCE Postel ADA 180 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 263 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
1 799 Kč
–35 %
AKCE Bílý jídelní stůl RAMOD 100x60 cm, dekor dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 159 Kč
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: BLACKWEEK
155 Kč
–42 %
AKCE Nástěnná police SHELORA 120x23,5 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
89 Kč
Akce
Výprodej
2 079 Kč
–37 %
AKCE Jídelní židle SERVIO BREGO světle béžová II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 290 Kč
Detailní popis produktu
Rozměry stolku:
| Výška | 42 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Šířka desek | 2 cm |
Pozn.: Odstín dekoru borovice se v závislosti na výrobní šarži může nepatrně lišit.
Balení nočního stolku obsahuje:
- 1x levý a 1x pravý bok stolku s pevně přidělanými úchyty na šuplík
- 1x pevně složený šuplík
- 1x vrchní polička stolku
- 1x spodní polička stolku
- Spojovací materiál
- Návod ke složení
- Záruka 2 roky
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Dekor dřeva: | Borovice |
| ? Šířka: | 42 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
| ? Výška: | 42 cm |
| ? Materiál: | Dřevo |
| Hmotnost: | 5,75 kg |
| Lak: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.