Dekorační povlak na polštář ABU MERLOT 45x45 cm, vínový
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Hmotnost: 150 g
Provedení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Zapínaní na zip
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8714165625856 |
| ? Barva: | Krémová, Vínová |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| ? Zapínání: | Zip |
| Sady: | Samostatný povlak na polštář |
| Vzor: | Květiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.