Růžová sametová jídelní židle SOLDEN
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
1 179 Kč
–14 %
Tmavě šedá sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
1 004 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–10 %
Tmavě růžová sametová jídelní židle BORA
Skladem
(8 ks)
1 060 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–27 %
Šedá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
939 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–33 %
Zelená sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
852 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Mentolová sametová židle LAVA AQUA MINT
Skladem
(>10 ks)
799 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 150 Kč
–9 %
Černá sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
1 040 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–26 %
Hnědá sametová židle LAVA
Skladem
(>10 ks)
945 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Světle zelená sametová židle LAVA
Skladem
(>10 ks)
799 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 290 Kč
–12 %
Modrá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(5 ks)
1 132 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
1 249 Kč
–26 %
Černá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
920 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–29 %
Tmavě zelená sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
836 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 249 Kč
–32 %
Šedá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
837 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 249 Kč
–30 %
Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA
Skladem
(5 ks)
866 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 179 Kč
–12 %
Krémová sametová židle LAVA
Skladem
(>10 ks)
1 031 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
2 599 Kč
–7 %
Otočné jídelní křeslo JORK360 VELVET, béžové
Skladem
(>10 ks)
2 402 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová tkanina: Růžová
- Kov: Černá
Rozměry
- Šířka: 55 cm
- Šířka sedáku: 42 cm
- Hloubka sedáku: 45,5 cm
- Výška: 83,5 cm
- Výška sedu: 47 cm
- Nosnost: 120 kg
- Hmotnost: 5,3 kg
Oblékněte svému interiéru nový kabát. Tmavé barvy a mnoho nábytku místnost opticky zmenšují. Inspirujte se skandinávským stylem, jehož symbolem jsou světlost, jednoduchost a příroda. Styl vycházející ze severské přírody mnohé překvapí vysokou funkčností, udržitelností a harmonickou atmosférou. Jídelní židle Solden v růžové barvě se stane dokonalým kouskem do skandinávské jídelny. Sametově hebké čalounění a tvar křesla zajistí vysoké pohodlí. Židli Solden slaďte s kovovými prvky v jídelně a doplňky v jemných pastelových tónech. Užijte si společné stolování s rodinou i přáteli.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sametové židle |
|---|---|
| EAN: | 5903332071043 |
| ? Barva: | Růžová, Černá |
| ? Šířka: | 55 cm |
| ? Hloubka: | 45,5 cm |
| ? Výška: | 83,5 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočné: | Ne |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | Čalouněné |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Židlokřeslo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář