Garance vrácení a Výměny zboží

Garance vrácení a výměny zboží

garance-vraceni

Přivezl Vám dopravce balíček a zboží není přesně podle Vašich představ? Zaměnili jste velikost nebo vybrali nevhodný dárek? Nevadí. Program Garance vrácení a výměny zboží vzniklou situaci snadno vyřeší. Zásilku můžete jednoduše vrátit do 30 dní od okamžiku převzetí. Nezáleží na tom, jestli chcete zboží vrátit, vyměnit nebo reklamovat.

Jak to celé funguje?

Reklamujete?!

V případě reklamace zboží, vyplňte prosím reklamační formulář a postupujte podle reklamačního řádu.

Odstupuje od smlouvy?

Vytiskněte a vyplňte prosím Formulář pro odstoupení od smlouvy, který si okopírujte a originál vložte ke zboží. Nezapomeňte ho podepsat a uvést vaše číslo účtu. Pak už jen balíček pečlivě zabalte. Kopii Formuláře pro odstoupení od smlouvy nám pošlete na email info@vyprodejpovleceni.cz.

A máte hotovo. Do 7 dnů po doručení zásilky k nám, můžete čekat vrácené peníze na vašem účtu.

Vyměňujete?!

Máte doma nepoužité, nepoškozené a zabalené zboží v originálním obalu z našeho e-shopu?! Stačí si vybrat jiný produkt ve stejné cenové relaci a napsat nám na email info@vyprodejpovleceni.cz nebo zavolat na +420 778 076 007 a domluvit se na výměně.

Nevyhovující zboží zašlete do 50 dnů od převzetí na naši adresu. K řádně zabalenému balíčku nezapomeňte přiložit doklad o koupi. Až k nám balíček dorazí, během 24 hodin odešleme nový, vámi vybraný kousek.

upc

Pokud chcete využít služby Garance vrácení a výměny zboží, odešlete nám balíček na adresu:

Výprodejpovlečení.cz
Velké dráhy 74E
664 61 Opatovice

 

Nezasílejte nám prosím zásilku na dobírku. Takové zásilky nepřebíráme a proces vrácení nebo výměny zboží by se zbytečně prodražil a prodloužil.

×

Splátková kalkulačka ESSOX