Dekorační polštářek IMPRIME MARNA 30x50 cm, barevný
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál potahu: 100% bavlna
- Materiál výplně: 100% polyester
Barva
- Růžová
- Zelená
- Bíla
Rozměry
- Šířka: 30 cm
- Délka: 50 cm
- Tloušťka: 10 cm
- Hmotnost: 0,451 kg
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Výplň je součástí balení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 3701461330572 |
| ? Barva: | Barevná |
| ? Délka: | 50 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 30 x 50 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,451 kg |
| ? Materiál výplně: | 100% polyester |
| Materiál potahu: | 100% bavlna |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Vzor: | Se vzorem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.