Dekorační polštářek ROMIE 40x60 cm, tyrkysový
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(1 ks)
118 Kč
Akce
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
-10 % s kódem: DNYPOVLECENI
Dekorační polštářek ROMIE 45x45 cm, mentolový
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Výhodná sada
272 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, béžové
Skladem
(3 ks)
252 Kč
Akce
109 Kč
až –11 %
Cestovní polštářek TRAVEL FRIENDS 33x25 cm plyšový - více barev
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
Akce
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
189 Kč
–15 %
Dekorační polštářek RORY 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
160 Kč
Akce
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
183 Kč
Akce
189 Kč
–35 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů EMPARO 50x50 cm, světle šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Výhodná sada
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Dekorační polštářek HISAO 40x40 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
Novinka
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Dekorační polštářek IMPRIME YONA 40x40 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
Akce
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, vínový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál potahu: 100% polyester
- Materiál výplně: 100% polyester
Barva
- Tyrkysová
Rozměry
- Šířka: 40 cm
- Délka: 60 cm
- Hmotnost: 750 g
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503972611 |
| ? Barva: | Tyrkysová |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 40 x 60 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Materiál výplně: | Polyester |
| Materiál potahu: | Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.