Dekorační polštářek VIOLA 40x60 cm, mentolový
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–2 %
Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
185 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–10 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, zelenomodré
Skladem
(>10 ks)
268 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář PLUSHIO 50x50 cm - více variant
Skladem
(>10 ks)
186 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář VELPARDO 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, azurové
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek GRANJA 50x50 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–35 %
Dekorační polštářek NESSA 45x45 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštář ve tvaru dýně PUMPKIN 18 cm, růžový
Skladem
(3 ks)
199 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–12 %
Venkovní polštář BELANO 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
131 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, béžová
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál potahu: 100% polyester
- Materiál výplně: 100% polyester
Barva
- Mentolová
Rozměry
- Šířka: 40 cm
- Délka: 60 cm
- Hmotnost: 650 g
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503971584 |
| ? Barva: | Mentolová |
| ? Délka: | 60 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 40 x 60 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| ? Materiál výplně: | Polyester |
| Materiál potahu: | Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář