Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Související produkty
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek LOEK 45x45 cm, zelený
Skladem
(3 ks)
189 Kč
Akce
189 Kč
–38 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
117 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář BANARA 45x45 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek DOLF 45x45 cm, žlutozelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, vínový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek MAXIMEA 45x45 cm, olivově zelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek IMPRIME ALMA 40x40 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON CHECK 50x50 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář JUNGARO 45x45 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Krémová
- Zelená
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Tloušťka: 8 cm
Provedení
- Odolný vůči vodě, nečistotám a slunci
- S vodoodpudivou vrstvou
- Polštář je omyvatelný
- Pro venkovní i vnitřní použití
- Polštář je opatřen zapínáním na zip
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503991384 |
| ? Barva: | Krémová |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Květiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.