Venkovní polštář OLIVOR 45x45 cm, oranžový
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(1 ks)
118 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, tmavě šedé
Skladem
(1 ks)
277 Kč
Akce
189 Kč
–3 %
Dekorační polštářek TAFFY 45x45 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
183 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů CALINO 45x45 cm, světle šedé
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek DOLF 45x45 cm, žlutozelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Novinka
-15 % s kódem: MAJ15
Dekorační polštářek IMPRIME NOBALY 30x50 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
189 Kč
–12 %
Dekorační polštářek RORY 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
165 Kč
Akce
189 Kč
–16 %
Dekorační polštářek BOSSA 45x45 cm, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
158 Kč
Akce
189 Kč
–36 %
Dekorační polštářek KELLA 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
120 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Oranžová
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Výška: 9 cm
Provedení
- Potah lze prát na 30 °C
- Zapínání na zip
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Pro venkovní i vnitřní použití
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503987615 |
| ? Barva: | Oranžová |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové, Venkovní |
| Motiv: | Květiny |
| Voděodolné: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.