Plážové lehátko PRUHY 137x49 cm, modro-bílé
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 52% polyester
- 48% bavlna
- Spodní strana: PVC fólie
- Výplň: PU pěna
Rozměr
- Šířka: 49 cm
- Délka: 137 cm
- Výška: 2 cm
Provedení
- Rozkládácí
- Složení do tvaru tašky s držadly
- Dobré izolační vlastnosti, izoluje od chladu a vlhkosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky a přehozy |
|---|---|
| EAN: | 8596605040708 |
| ? Barva: | Bílá, Modrá |
| ? Délka: | 137 cm |
| ? Šířka: | 49 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| ? Materiál: | Látka, 52% polyester | 48% bavlna |
| ? Materiál výplně: | Polyuretanová pěna |
| ? Rozměr: | 137 x 49 x 2 cm |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.