2x Červená vánoční mikroplyšová deka SNOWFALL 150x200 cm
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšové povlečení SNOWFALL červené
Skladem
(1 ks)
od 619 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
599 Kč
–8 %
Beránková mikinová deka s rukávy a kapucí ALICORN barevná
Skladem
(>10 ks)
549 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–10 %
LED závěsný černý anděl MOONY, 16 cm
Skladem
(>10 ks)
116 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–44 %
Dekorační vánoční stromeček s kožešinou LUSH 28 cm - různé barvy
Skladem
(>10 ks)
82 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
139 Kč
až –30 %
Vánoční dřevěný podnos CHRISTMAS - více variant
Skladem
(>10 ks)
od 96 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
99 Kč
–48 %
Silikonová forma na pečení VÁNOČNÍ STROMKY, červená
Skladem
(>10 ks)
51 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
79 Kč
až –46 %
Dětské papuče CHRISTMAS KIDS, červené - různé velikosti
Skladem
(>10 ks)
od 42 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
LED nástěnný vánoční stromeček ZIGGY, hnědý - více velikostí
Skladem
(>10 ks)
od 239 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–10 %
Tmavě růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(4 ks)
449 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
798 Kč
–10 %
2x Tmavě šedá vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka WINTER DEER, šedá
Skladem
(1 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Šedá mikroplyšová deka CALMI 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
199 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Mikroplyšová deka SOFT, světle šedá
Skladem
(>10 ks)
od 189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE šedé
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ KOUZLO šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikroplyš
Barva
- Červená
- Bílá
Rozměry
- 150 x 200 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Balení této sady obsahuje
- 2 ks mikroplyšová deka 150 x 200 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá, Červená |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikroplyš |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Sady: | Sady |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář