2x Šedá vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ KOUZLO 150x200 cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikroplyš
Barva
- Šedá
- Červená
Rozměry
- 150 x 200 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Balení této sady obsahuje
- 2 ks mikroplyšová deka 150 x 200 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| ? Barva: | Červená, Šedá |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikroplyš |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.