2x Tmavě šedá vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES 150x200 cm
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, královsky modrá
Skladem
(>10 ks)
od 189 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka SNOWY FOREST šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
od 399 Kč až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 357 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE šedé
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová beránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ KOUZLO šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 349 Kč až –9 %
Mikroplyšová deka ZLATÝ A BÍLÝ MOTÝL, tmavě zelená
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Tmavě modrá vánoční mikroplyšová deka GOLDEN DEER
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
349 Kč
–8 %
Červená mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
320 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, pudrově růžová
Skladem
(5 ks)
od 189 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE 150x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
od 649 Kč až –15 %
Vánoční mikroplyšová beránková deka HVĚZDY fialová
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Svítící deka mikroflanel DINO BLUE 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
349 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Výhodná sada
798 Kč
–10 %
2x Šedá vánoční mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
Skladem
(>10 ks)
715 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikroplyš
Barva
- Tmavě šedá
- Bílá
Rozměry
- 150 x 200 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Balení této sady obsahuje
- 2 ks mikroplyšová deka WHITE TREES 150 x 200 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikroplyš |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| ? Rozměr: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.