Vánoční mikroplyšová beránková deka HVĚZDY fialová
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová beránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, královsky modrá
Skladem
(>10 ks)
od 189 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka SNOWY FOREST šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Akce
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
od 399 Kč až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 357 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka VÁNOČNÍ SRDCE šedé
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová beránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavě modrá
Skladem
(>10 ks)
od 649 Kč
Výprodej
-15 % s kódem: MAJ15
349 Kč
–8 %
Svítící deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladem
(>10 ks)
318 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
od 349 Kč –9 %
Mikroplyšová deka RED HEARTS, černá
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Plyšový MEDVÍDEK BOB s dětskou dekou uvnitř modrý
Skladem
(>10 ks)
499 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
od 399 Kč až –8 %
Vánoční mikroplyšová deka HVĚZDY fialová
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Vánoční mikroplyšová deka WHITE TREES tmavě šedá
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka WINTER DEER, šedá
Skladem
(1 ks)
329 Kč
Akce
-15 % s kódem: MAJ15
499 Kč
–18 %
Světle růžová mikroplyšová deka VIOLET, 200x230 cm
Skladem
(>10 ks)
407 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mikroplyšová deka FOREST ANIMALS, vínová
Skladem
(>10 ks)
od 297 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
od 349 Kč až –9 %
Mikroplyšová deka ZLATÝ A BÍLÝ MOTÝL, tmavě zelená
Skladem
(>10 ks)
od 316 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% mikrovlákno
Barva
- Fialová
Rozměry
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Provedení
- Jemná, hebká a hřejivá textilie
- Nežehlivý materiál
- Nebělit
- Doporučená teplota praní 30 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Barva: | Bílá, Fialová |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| ? Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| ? Doporučená teplota praní: | 30 °C |
| Hmotnost: | 0,7 kg, 0,88 kg |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | Se vzorem |
| Motiv: | Vánoční |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.