Povlak na polštář 70x90 cm ATG bílý proužek 1 cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hotelová povlečení |
|---|---|
| EAN: | 8596605038507 |
| Cena: | Levné do 300 Kč |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Gramáž: | 160 g/m2 |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Doporučená teplota praní: | 90 °C |
| ? Proužek: | 1 cm |
| ? Zapínání: | Hotelová kapsa |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář