Bílý konferenční stolek NADYA
Související produkty
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
1 390 Kč
–19 %
Bílý příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(4 ks)
1 124 Kč
Akce
Výprodej
Vyzkoušejte v AR ❖
1 590 Kč
–17 %
Šedý příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(>10 ks)
1 315 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Sada 2ks konferenčních stolků QUADRO, šedé
Skladem
(2 ks)
1 499 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
3 690 Kč
–14 %
Konferenční stolek TAYLOR SONOMA s výsuvnou deskou 100x50 cm
Skladem
(1 ks)
3 169 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Odkládací stolek RAVELO Ø 40,5 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
329 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Vyzkoušejte v AR ❖
1 390 Kč
–4 %
Růžový příruční stolek s odkládacím košem SALMA
Skladem
(2 ks)
1 323 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Designová knihovna TAYLOR 180x80 cm, rustikálně hnědá
Skladem
(1 ks)
3 890 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
Nástěnná police ALITTY 96x46 cm, dub artisan
Skladem
(1 ks)
1 605 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
479 Kč
–7 %
Rohové police TAYLOR SONOMA 40x29cm, sada 2ks
Skladem
(1 ks)
445 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
949 Kč
–6 %
Dřevěný stojan na květiny BALIA
Skladem
(>10 ks)
889 Kč
-10 % s kódem: BLACKWEEKEND
850 Kč
–27 %
Bílá nástěnná rohová police ESTANTE
Skladem
(1 ks)
618 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov
Barva
- Bílá
Rozměry
- Průměr: 35 cm
- Výška: 48 cm
- Hmotnost: 2,3 kg
Provedení
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8430852732521 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Průměr: | 35 cm |
| ? Výška: | 48 cm |
| Tvar: | Kulatý |
| ? Materiál: | Kov |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Typ ukotvení: | Na nožičkách |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.