Černý dvoukomorový koš na prádlo s věšákem ORGANIZA
Související produkty
Akce
DNY MARIANNE
1 690 Kč
–41 %
Šedý bambusový koš na prádlo SOBIKON
Skladem
(>10 ks)
981 Kč
Akce
DNY MARIANNE
1 150 Kč
–49 %
Šedý bambusový koš na prádlo HOLDE
Skladem
(>10 ks)
585 Kč
Akce
DNY MARIANNE
890 Kč
–33 %
Tříbarevný látkový koš na prádlo CADORA
Skladem
(>10 ks)
592 Kč
DNY MARIANNE
1 490 Kč
–7 %
Bambusový tříkomorový koš na prádlo LECEBY
Skladem
(3 ks)
1 381 Kč
DNY MARIANNE
199 Kč
–30 %
Žlutá osuška DONNA 70 x 120 cm, 100% bavlna
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
DNY MARIANNE
79 Kč
–43 %
Pracovní ručník TOM 50 x 100 cm, 100% bavlna
Skladem
(>10 ks)
45 Kč
DNY MARIANNE
149 Kč
–33 %
RUC/ROY/BIL
Detailní popis produktu
Materiál
- Rám: Ocel
- Látka: Oxford
- Police: MDF
Barva
- Černá
- Rustikální hnědá
Rozměry
- Šířka: 73 cm
- Hloubka: 33 cm
- Výška: 177 cm
- Objem koše: 46 l/ks
- Max.zatížení šatní tyče: 20 kg
- Max.zatížení koše: 10 kg
- Max.zatížení horní police: 10 kg
- Max.zatížení spodní police: 90 kg
- Hmotnost: 11,8 kg
Provedení
- Výsuvný koš na prádlo
- 2 police
- 2 koše
- Snadno čistitelná tkanina
- Zapínání na suchý zip
- Nastavitelné nohy k vyrovnání nerovnosti podlahy
- Není vhodný pro praní v pračce
- Při vyjímání koše buďte opatrní, hrozí nebezpečí přiskřípnutí prstů
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| ? Barva: | Hnědá, Černá |
| ? Šířka: | 73 cm |
| ? Hloubka: | 33 cm |
| ? Výška: | 177 cm |
| ? Typ: | Na prádlo |
| ? Materiál: | Látka, Kov, MDF |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Kolečka: | Bez koleček |
| Úložný prostor: | S poličkami |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář