Plážové lehátko WHEEL bílé
Související produkty
DNY MARIANNE
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrově žlutý, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
Akce
Výprodej
DNY MARIANNE
169 Kč
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladem
(>10 ks)
122 Kč
DNY MARIANNE
499 Kč
–9 %
Stylový set plážové tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový, 100% organická bavlna
Skladem
(>10 ks)
453 Kč
DNY MARIANNE
109 Kč
–10 %
Neoprenový míč do vody CRAB ø 17 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
DNY MARIANNE
109 Kč
–10 %
Neoprenový míč do vody SUBMARINE ø 17 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
98 Kč
DNY MARIANNE
229 Kč
–9 %
Nafukovací surfovací prkno SHARK ATTACK červené
Skladem
(>10 ks)
208 Kč
Výprodej
DNY MARIANNE
59 Kč
–16 %
Nafukovací rukávky plavecké BEN 10, 25 cm
Skladem
(>10 ks)
49 Kč
Detailní popis produktu
Materiál:
- Materiál lehátka: Polyester
- Materiál výplně: Molitan
Barva:
- Bílá
- Modrá
Rozměry:
- Délka: 198 cm
- Šířka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plážová lehátka |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá, Modrá |
| ? Velikost: | Pro jednoho |
| ? Délka: | 198 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Výška: | 1,8 cm |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| ? Materiál výplně: | Molitan |
| Skládání: | Skládací |
| Určení: | Plážová |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář