AKCE Bílá komoda SALOMO s 5 zásuvkami II.jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
3 112 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(6 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
990 Kč
–30 %
AKCE Transparentní židle KITO s bukovými nohami II. jakost
Skladem
(4 ks)
690 Kč
Akce
Výprodej
1 249 Kč
–32 %
AKCE Úložný box pod postel 98 cm, ořech II.jakost
Skladem
(2 ks)
839 Kč
Akce
Výprodej
2 049 Kč
–41 %
AKCE Bílý bambusový regál WHITE BAMBOO II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 190 Kč
Akce
Výprodej
3 401 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 180 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(5 ks)
1 739 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
2 880 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 160 x 200 cm, bílá/dub lanýž II.jakost
Skladem
(2 ks)
1 699 Kč
Akce
Výprodej
2 373 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 120 x 200 cm, dub sonoma/šedá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 399 Kč
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–50 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm III. jakost
Skladem
(1 ks)
1 999 Kč
Akce
Výprodej
2 837 Kč
–43 %
AKCE Postel Laura 140 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
3 290 Kč
–30 %
AKCE Černý jídelní stůl ADRIA 120x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 290 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Rám: Dřevotříska
- Nohy: MDF
Barva
- Bílá
Rozměry
- Šířka: 82,3 cm
- Hloubka: 38,4 cm
- Výška: 98,9 cm
- Výška nohou: 10 cm
Provedení
- 3 x zásuvka
- 2 x malá zásuvka
- Balení obsahuje dvoje úchyty (kožené a kovové)
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Šířka: | 82,3 cm |
| ? Hloubka: | 38,4 cm |
| ? Výška: | 98,9 cm |
| Tvar: | Přímá |
| ? Materiál: | Dřevotříska |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Počet zásuvek: | 5 |
| Úchytky: | S úchytkami |
| Úložný prostor: | Se zásuvkami |
| Zavírání: | Se šuplíky |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
10 590 Kč
–36 %
Komoda TUMBA v dekoru dub artisan
Skladem
(1 ks)
6 687 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář