AKCE Bílý jídelní stůl COMBO II 120(160)X80, rozkládací II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–42 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(7 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 890 Kč
–40 %
AKCE Noční stolek ENTSIAN 40x40cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
2 243 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(2 ks)
1 159 Kč
Akce
Výprodej
2 243 Kč
–42 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
990 Kč
–40 %
AKCE Béžová židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(2 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
3 994 Kč
–44 %
AKCE Postel PARIS zvýšená 160 x 200 cm, ořech II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
2 663 Kč
–39 %
AKCE Postel IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, beton/bílá II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
2 049 Kč
–41 %
AKCE Bílý bambusový regál WHITE BAMBOO II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 190 Kč
Akce
Výprodej
2 547 Kč
–41 %
AKCE Postel Naomi zvýšená 80 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 499 Kč
Akce
Výprodej
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 199 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolu
- MDF: Bílá
- Dřevo: Dub bělený
Rozměry stolu
- Šířka: 120-160 cm
- Hloubka: 80 cm
- Výška: 75 cm
Vneste do prostoru lehkost a novou energii jednoduchou kombinací neutrálních barev, přírodních materiálů s výraznějšími akcenty. Nespornou výhodou skandinávského stylu je lehkost a harmonie v celém interiéru. Otevřené prostory plné světla zdůrazní velká svítidla a praktické doplňky. Pomyslné teplo domova dodá také kusový koberec s dlouhým vlasem. Jídelny a kuchyně jsou ve skandinávských domech většinou spojené. Vynikají vysokou udržitelností a funkčností. Bílý jídelní stůl Combo se stane designovým prvkem seversky laděného prostoru. Navíc potěší možností rozložení, čímž získáte volné místo pro početnou rodinu i posezení s přáteli. Stůl ozdobte květinami a kvalitním prostíráním.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 120-160 cm |
| ? Hloubka: | 80 cm |
| ? Výška: | 75 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Tvar nohou: | Klasické |
| Materiál nohou: | Dřevo |
| Počet míst k sezení: | Pro 6 osob, Pro 4 osoby |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář