AKCE Bílý jídelní stůl MILAN 140x80 II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–42 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(7 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 890 Kč
–40 %
AKCE Noční stolek ENTSIAN 40x40cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
13 490 Kč
–30 %
AKCE Čalouněná postel COMFINO VELVET s přistýlkou 120x200 cm růžová II. jakost KRONOS 29
Skladem
(1 ks)
9 390 Kč
Akce
Výprodej
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
2 159 Kč
–40 %
AKCE Béžový jutový taburet POEF II. jakost
Skladem
(2 ks)
1 290 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
3 690 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
990 Kč
–40 %
AKCE Béžová židle BALI MARK s černými nohami II. jakost
Skladem
(2 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
2 533 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
3 343 Kč
–44 %
AKCE Postel Naomi zvýšená 140 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(2 ks)
1 849 Kč
Akce
Výprodej
1 790 Kč
–40 %
AKCE Světle šedá sametová jídelní židle IMOLA II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 059 Kč
Akce
Výprodej
2 837 Kč
–43 %
AKCE Postel Laura 140 x 200 cm, borovice II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
2 150 Kč
–40 %
AKCE Černý jídelní stůl PHANTOM 80x80 II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 290 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolu
- MDF lakovaná: Bílá
- Dřevo: Dub
Rozměry stolu
- Šířka: 140 cm
- Hloubka: 80 cm
- Výška: 75 cm
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Bílá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 140 cm |
| ? Hloubka: | 80 cm |
| ? Výška: | 75 cm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Tvar nohou: | Klasické |
| Materiál nohou: | Dřevo |
| Počet míst k sezení: | Pro 6 osob |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář