AKCE Krémová rozkládací rohová sedací souprava TONY, levá II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
2 243 Kč
–42 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
3 676 Kč
–40 %
AKCE Postel Laura 180 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
899 Kč
–33 %
AKCE Chlebník černý bambusový CRUSTY II. jakost
Skladem
(1 ks)
599 Kč
Akce
Výprodej
1 790 Kč
–44 %
AKCE Černá sametová jídelní židle IMOLA II. jakost
Skladem
(2 ks)
999 Kč
Akce
Výprodej
3 358 Kč
–46 %
AKCE Postel Laura 160 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(2 ks)
1 789 Kč
Akce
Výprodej
155 Kč
–36 %
AKCE Nástěnná police SHELORA 120x23,5 cm, bílá II. jakost
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Akce
Výprodej
890 Kč
–40 %
AKCE Tmavě šedá židle BALI MARK s bukovými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
529 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
3 994 Kč
–44 %
AKCE Postel PARIS zvýšená 160 x 200 cm, ořech II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
3 390 Kč
–41 %
AKCE Bílý jídelní stůl ADRIA 120x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 999 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
1 350 Kč
–56 %
AKCE Žlutá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
3 401 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 180 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(5 ks)
1 739 Kč
Detailní popis produktu
Vzhled pohovky
- Provedení: Rohová, Pohovka do L
- Velikost: Pohovka do 250 cm
- Barva: Krémová (SORO 21)
- Varianta rohu: Levý roh
Rozměry pohovky
- Šířka: 225 cm
- Hloubka: 140 cm
- Výška: 72 cm
- Plocha na spaní: 200 x 130 cm
Vybavení
- Úložný prostor: Ano
- Lůžková úprava: Ano
- Polštáře: Volné
- Područky: Pevné
Lůžková úprava
- Rozkládání do lůžka: Ano
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Krémová |
| ? Velikost: | Vícemístné |
| ? Šířka: | 225 cm |
| ? Hloubka: | 140 cm |
| ? Výška: | 72 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Látka |
| Nosnost: | 110 kg / 1 sedací místo |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní: | 130 x 200 cm |
| Rozměry: | 225 x 72 x 140 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Varianta rohu: | Levý roh |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář