AKCE Rozkládací jídelní stůl ZENITH v dekoru dub 120(160)x80 II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–42 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm II. jakost
Skladem
(7 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 890 Kč
–40 %
AKCE Noční stolek ENTSIAN 40x40cm, dub artisan II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 299 Kč
Akce
Výprodej
3 290 Kč
–30 %
AKCE Černý jídelní stůl ADRIA 120x80 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
2 290 Kč
Akce
Výprodej
3 097 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 180 x 200 cm, bílá/dub sonoma II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
Akce
Výprodej
3 112 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 160 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–30 %
AKCE Béžová sametová jídelní židle BORA II. jakost
Skladem
(1 ks)
799 Kč
Akce
Výprodej
979 Kč
–30 %
AKCE Šedá židle FOX s černými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
679 Kč
Akce
Výprodej
1 599 Kč
–46 %
AKCE Dětský úložný box Domeček D3 bílý II. jakost
Skladem
(1 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
3 249 Kč
–44 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 120x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
Akce
Výprodej
9 347 Kč
–41 %
AKCE Postel Naomi zvýšená 120 x 200 cm, olše II. jakost
Skladem
(1 ks)
5 490 Kč
Akce
Výprodej
2 533 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 299 Kč
Detailní popis produktu
Materiál stolu
- Dýhovaná MDF: Přírodní dub
- Lakovaná ocel: Černá
Rozměry stolu
- Šířka: 120-160 cm
- Hloubka: 80 cm
- Výška: 74 cm
- Nosnost: 30 kg
Severský minimalismus dodá domovu klid, aniž byste se museli obávat chladného pocitu. Styl inspirovaný přírodou vnese do interiéru harmonii a teplo. Jemná paleta barev, jednoduše tvarovaný nábytek a přírodní materiály, to jsou prvky spojující skandinávský styl. Navíc mnohé překvapí vysokou funkčností a snadnou údržbou. Tu oceníte především v jídelně či kuchyni. Dostatek úložného prostoru a sporadické doplňky zajistí, že se prostor bude snadno udržovat v čistotě. Jídelní stůl Zenith v dekoru dubu dodá prostoru skandinávskou eleganci a šmrnc. Užijte si chvíle stolování v nové jídelně.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Černá |
| ? Dekor dřeva: | Dub |
| ? Šířka: | 120 - 160 cm |
| ? Hloubka: | 80 cm |
| ? Výška: | 74 cm |
| Tvar: | Oválný |
| Materiál desky: | MDF |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Tvar nohou: | Klasické |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář