AKCE Šedá rozkládací pohovka MORITZ VELVET II. jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
3 676 Kč
–40 %
AKCE Postel Laura 180 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
2 199 Kč
Akce
Výprodej
3 097 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 180 x 200 cm, bílá/dub sonoma II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
Akce
Výprodej
2 663 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 140 x 200 cm, bílá/dub sonoma II. jakost
Skladem
(4 ks)
1 549 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
4 029 Kč
–50 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 140x80 cm III. jakost
Skladem
(1 ks)
1 999 Kč
Akce
Výprodej
1 150 Kč
–56 %
AKCE Černá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
1 599 Kč
–46 %
AKCE Dětský úložný box Domeček D3 bílý II. jakost
Skladem
(1 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
1 490 Kč
–43 %
AKCE Šedá židle IRYS VELVET s černými nohami II. jakost
Skladem
(5 ks)
849 Kč
Akce
Výprodej
2 190 Kč
–26 %
AKCE Noční stolek v dekoru dub IRISUN II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 599 Kč
Akce
Výprodej
2 533 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 120 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(>10 ks)
1 299 Kč
Akce
Výprodej
3 249 Kč
–44 %
AKCE Bílý jídelní stůl BERGEN 120x80 cm II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 799 Kč
Akce
Výprodej
849 Kč
–29 %
AKCE Dětská polička MY LITTLE PRINCESSE II. jakost
Skladem
(1 ks)
599 Kč
Akce
Výprodej
2 822 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, bílá II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Akce
Výprodej
3 850 Kč
–40 %
AKCE Postel PARIS zvýšená 140 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(4 ks)
2 299 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová tkanina: Šedá č. 157
- Kov: Zlatá
Rozměry
- Šířka: 181 cm
- Hloubka: 88 cm
- Výška: 80 cm
- Spací plocha na spaní: 106 x 181 cm
- Výška sedu: 39 cm
- Hloubka sedu: 55 cm
Provedení
- Dodávané v demontu
Zútulněte si domácnost pohovkami ve skandinávském stylu. Dvoumístné a trojmístné pohovky jsou ideální do malých bytů, kde šetří prostor. Jedná se o nejúspornější řešení odpočinkové zóny v domově. Pohovky nejsou dominantou pouze obývacích pokojů, hodí se do kanceláří nebo dětských pokojů. Celkový dojem podtrhne na dotek příjemný povrch pohovky. Trendem posledních let je sametově jemné čalounění nebo typicky žebrovaný manšestr. Nechte se hýčkat a relaxujte.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| ? Velikost: | Trojmístné |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Materiál potahu křesla: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní: | 106 x 181 cm |
| Rozměry: | 181 x 88 x 80 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář