AKCE Tmavě šedá rozkládací rohová sedací souprava AGATA I, levá II.jakost
Související produkty
Akce
Výprodej
2 634 Kč
–41 %
AKCE Postel Naomi zvýšená 90 x 200 cm, dub II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 549 Kč
Akce
Výprodej
2 190 Kč
–31 %
AKCE Černá sametová židle NOLA II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Výprodej
890 Kč
–40 %
AKCE Tmavě šedá židle BALI MARK s bukovými nohami II. jakost
Skladem
(1 ks)
529 Kč
Akce
Výprodej
1 867 Kč
–41 %
AKCE Postel IKAROS 90 x 200 cm, dub sonoma/šedá II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 099 Kč
Akce
Výprodej
1 350 Kč
–63 %
AKCE Žlutá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Akce
Výprodej
13 490 Kč
–30 %
AKCE Čalouněná postel COMFINO VELVET s přistýlkou 120x200 cm růžová II. jakost KRONOS 29
Skladem
(1 ks)
9 390 Kč
Akce
Výprodej
2 822 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, dub sonoma II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Akce
Výprodej
5 689 Kč
–40 %
AKCE Dětská knihovna NOMI II. jakost
Skladem
(1 ks)
3 399 Kč
Akce
Výprodej
2 243 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 90 x 200 cm, bílá II. jakost
Skladem
(3 ks)
1 159 Kč
Akce
Výprodej
2 049 Kč
–41 %
AKCE Bílý bambusový regál WHITE BAMBOO II. jakost
Skladem
(1 ks)
1 190 Kč
Akce
Výprodej
2 822 Kč
–48 %
AKCE Postel SOFIA 140 x 200 cm, dub lanýž II.jakost
Skladem
(1 ks)
1 449 Kč
Akce
Výprodej
1 350 Kč
–56 %
AKCE Žlutá plastová židle KATO II. jakost
Skladem
(1 ks)
590 Kč
Akce
Výprodej
4 270 Kč
–25 %
AKCE Kovový rošt v pevném rámu 160 x 200 cm II. jakost
Skladem
(2 ks)
3 196 Kč
Detailní popis produktu
Vzhled pohovky
- Provedení: Rohová, Pohovka do L
- Velikost: Pohovka do 250 cm
- Barva: Tmavě šedá (SORO 97)
- Varianta rohu: Levý roh
Rozměry pohovky
- Šířka: 222 cm
- Hloubka: 145 cm
- Výška: 93 cm
- Plocha na spaní: 200 x 130 cm
Vybavení
- Lůžková úprava: Ano
- Polštáře: Volné
- Područky: Pevné
Lůžková úprava
- Rozkládání do lůžka: Ano
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance poškozenému nábytku |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| ? Velikost: | Vícemístné |
| ? Šířka: | 222 cm |
| ? Hloubka: | 145 cm |
| ? Výška: | 93 cm |
| Rozkládání: | Rozkládací |
| Materiál potahu: | Látka |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Plocha na spaní: | 130 x 200 cm |
| Varianta rohu: | Levý roh |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář