Béžová masivní postel NAMSEN 160 x 200 cm
Související produkty
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 299 Kč až –43 %
Postel IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 1 867 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 199 Kč až –48 %
Postel IKAROS 90 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 1 649 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 699 Kč až –33 %
Postel IKAROS 140 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 470 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 2 799 Kč až –12 %
Postel Laura 90 x 200 cm, dub
Skladem
(>10 ks)
od 2 475 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 4 699 Kč až –10 %
Postel PARIS zvýšená 180 x 200 cm, dub
Skladem
(>10 ks)
od 4 313 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 799 Kč až –28 %
Postel IKAROS 160 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 699 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 899 Kč až –26 %
Postel IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 880 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 799 Kč až –29 %
Postel IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 663 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 1 999 Kč až –23 %
Postel ADA 90 x 200 cm, borovice
Skladem
(>10 ks)
od 1 534 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 4 699 Kč až –27 %
Postel SOFIA 180 x 200 cm, dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 3 401 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 2 599 Kč až –14 %
Postel Laura 90 x 200 cm, borovice
Skladem
(>10 ks)
od 2 258 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 899 Kč až –27 %
Postel SOFIA 140 x 200 cm, dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 822 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 4 599 Kč až –32 %
Postel IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 3 097 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 4 499 Kč až –35 %
Postel IKAROS 180 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 2 920 Kč
Detailní popis produktu
Materiál postele
- Masivní dřevo: Ořech
- Látka: Béžová
Rozměry postele
- Šířka: 166 cm
- Hloubka: 209 cm
- Výška: 40 cm
- Výška čela: 106 cm
- Rozměr matrace: 160 x 200 cm
- Hmotnost: 64 kg
Dodávaná bez matrace, s roštem.
Čalouněné čelo.
Možnost zakoupit matrace z naší nabídky.
Dodávané v demontu.
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu |
|---|---|
| EAN: | 2010001168805 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Dekor dřeva: | Ořech |
| ? Šířka: | 166 cm |
| ? Hloubka: | 209 cm |
| ? Výška: | 40 cm |
| ? Typ: | Dvoulůžko |
| Hmotnost: | 64 kg |
| ? Rozměr: | 160 x 200 cm |
| Rozkládání: | Bez rozkládání |
| Nosnost postele: | 120 kg na osobu |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Výška čela: | 106 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář