Povlak na polštář SUMMER 70x90 cm, pudrově růžový
Související produkty
Akce
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–33 %
334 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
499 Kč
–59 %
Jersey prostěradlo EXCLUSIVE bílé 90 x 200 cm
Skladem
(>10 ks)
202 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Přehoz na postel TIRSO šedo-bílý
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
-5 % s kódem: MINUS5
od 3 299 Kč až –43 %
Postel IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, bílá/dub sonoma
Skladem
(>10 ks)
od 1 867 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Kovová nástěnná police TANDOR 20x55 cm
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Příruční stolek na kolečkách TAYLOR SONOMA 50x35cm
Skladem
(7 ks)
1 069 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 450 Kč
–12 %
Sada 2 kulatých konferenčních stolků DUET, černá/dub sonoma
Skladem
(1 ks)
1 274 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
69 Kč
–7 %
Tyčinkový aroma difuzér TERRAPUR FLEUR DE COTTON 90 ml
Skladem
(>10 ks)
64 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
89 Kč
–52 %
Svíčka ve skle MINNESOTA POPCORN YELLOW 9 cm žlutá
Skladem
(>10 ks)
42 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Světle šedý závěs OXFORD 140x250 cm
Skladem
(>10 ks)
239 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
159 Kč
–4 %
Organizér na kosmetiku DELUXA ø 23 cm, transparentní
Skladem
(>10 ks)
152 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–0 %
Černý víceúčelový šatní regál na kolečkách UBRA
Skladem
(2 ks)
1 381 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Mikrovlákno - 100% polyester
Barva
- Pudrová růžová
Rozměry
- Šířka: 70 cm
- Délka: 90 cm
- Hmotnost: 105 g
Provedení
- Nebělit
- Zapínaní na zip
- Doporučená teplota praní: 60 °C
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlaky na polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8592050048191 |
| ? Barva: | Růžová |
| ? Délka: | 90 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 70 x 90 cm |
| ? Materiál: | Mikrovlákno |
| ? Doporučená teplota praní: | 60 °C |
| Hmotnost: | 0,105 kg |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Roční období: | Celoroční |
| Tvar polštářů: | Obdélníkový |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář