Krepové povlečení do postýlky ŽIRAFA zelená
Související produkty
Detailní popis produktu
Krepové povlečení
Praktický materiál, který vyniká stejnými vlastnostmi jako bavlna bez nutnosti žehlení. Krep je ideální materiál pro děti i dospělé v každém ročním období. V zimě zahřeje a v létě příjemně chladí, je vhodný i pro alergiky. Snadná údržba, savost, prodyšnost a měkkost je zachována i na typicky zvrásněném povrchu. Vlnitého povrchu je docíleno šetrnou úpravou bavlny, při plném zachování jejích vlastností.
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 135 g /m2
Barva
- Zelená
- Žlutá
Vlastnosti
- Doporučené praní: každý týden, maximálně 1x za 14 dní
- Doporučená teplota praní: 30 °C - 40 °C (dle štítku výrobce)
- Povlečení je nutné žehlit
Praktické rady
- Před prvním použitím povlečení důkladně vyperte
- Ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby a zapnuté
- Použijte prací prostředek vhodný pro materiál a barevnost povlečení
- Po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění
- Povlečení žehlete naruby, tím zabráníte poškození materiálu a vyblednutí barev
Balení tohoto povlečení obsahuje:
- 1 ks přikrývky 90 x 135 cm
- 1 ks polštáře 45 x 65 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Povlečení do dětské postýlky |
|---|---|
| ? Barva: | Žlutá, Zelená |
| ? Šířka: | Na jednolůžko |
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| ? Rozměr přikrývky: | 90 x 135 cm |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 65 cm |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| ? Děti ho milují: | Ano |
| ? Doporučená teplota praní: | 60 °C |
| Hmotnost: | 1,05 kg |
| ? Rozměr povlečení: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Motiv povlečení: | Dětský, Zvířata |
| ? Styl povlečení: | Dětské |
| ? Zapínání: | Knoflíky |
| Nežehlivé: | Ano |
| Sady: | Přikrývka a polštář |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.