Rohový psací stůl TAYLOR TRUFFLE šedý
Související produkty
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
od 1 190 Kč –5 %
Dekorativní lamelový panel TIMBER, dekor dub
Skladem
(>10 ks)
od 1 129 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 390 Kč
–27 %
Černé kancelářské křeslo AVOLA z eko kůže
Skladem
(>10 ks)
1 007 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Přehoz na postel BAREVNÝ MOTÝL bílý
Skladem
(>10 ks)
od 399 Kč
Výhodná sada
3 580 Kč
–5 %
Sada 2 ks šedého kancelářského křesla NERIS
Skladem
(>10 ks)
3 390 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–13 %
Černá kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
1 031 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 149 Kč
–15 %
Modrá kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
972 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Hořčicové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
979 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 149 Kč
–25 %
Růžová kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
859 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 299 Kč
–29 %
Bílá kancelářská židle PANSY
Skladem
(>10 ks)
916 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
1 190 Kč
–20 %
Růžová kancelářská židle PRINT
Skladem
(>10 ks)
951 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
Krémové kancelářské křeslo AVOLA VELVET
Skladem
(>10 ks)
979 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Laminovaná dřevotříska: Šedá
- Lakovaná ocel: Černá
Rozměry
- Šířka: 138 cm
- Hloubka: 50 cm
- Výška: 75 cm
- Šířka police: 24 cm
- Hmotnost: 25 kg
- Nosnost: 50 kg
Provedení
- Součástí jsou 2 vyjímatelné police
- Zadní roh uzpůsobený pro ukládání kabelů
- Nastavitelné nohy stolu
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| ? Barva: | Šedá |
| ? Šířka: | 138 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
| ? Výška: | 75 cm |
| Tvar: | Rohový |
| Materiál desky: | MDF laminovaná |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Nohy: | S nohami |
| Regál: | S regálem |
| Úložný prostor: | S policí |
| Vzhled: | Psací stoly |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář