Laťkový rošt s textilií 80 x 200 cm
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Masivní borovicové dřevo
- Textilie
Rozměry (výrobní tolerance 0,5%)
- Rozměr roštu: 80 x 200 cm
- Průřez latí: 1,85 x 5,8 cm
- Počet latí: 12
- Nosnost: 110 kg na osobu
Provedení
- Pevný laťkový rošt vhodný do všech postelí
- Rošt lze použít pro všechny typy matrací
- Latě jsou spojeny textilní páskou pro správné rozložení
- Snadná manipulace díky možnosti rošt srolovat
- Latě jsou předvrtané pro snadné upevnění k rámu postele
- Vruty pro upevnění nejsou součástí balení
- V případě prasknutí latě garantujeme její bezplatnou výměnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rošty do postele |
|---|---|
| EAN: | 8596605016574 |
| ? Délka: | 200 cm |
| ? Šířka: | 80 cm |
| Hmotnost: | 5,05 kg |
| ? Rozměr: | 80 x 200 cm |
| ? Typ roštu: | Laťkový |
| Nosnost: | 110 kg na osobu |
| Počet latěk: | 12 |
| Vhodné pro: | Muže, Ženy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.