Sametová jídelní židle s černými nohami LEMON béžová
Související produkty
-15 % s kódem: MAJ15
1 179 Kč
–14 %
Tmavě šedá sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
1 004 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 190 Kč
–17 %
Tmavě růžová sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
981 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 290 Kč
–27 %
Šedá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
939 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 290 Kč
–35 %
Zelená sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
834 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
Mentolová sametová židle LAVA AQUA MINT
Skladem
(>10 ks)
799 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 150 Kč
–9 %
Černá sametová jídelní židle BORA
Skladem
(>10 ks)
1 040 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 290 Kč
–26 %
Hnědá sametová židle LAVA
Skladem
(>10 ks)
945 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 290 Kč
–12 %
Modrá sametová židle LAVA s černými nohami
Skladem
(5 ks)
1 132 Kč
Akce
1 249 Kč
–26 %
Černá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
920 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 190 Kč
–30 %
Tmavě zelená sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
826 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 249 Kč
–34 %
Šedá sametová jídelní židle LIBRA s černými nohami
Skladem
(>10 ks)
821 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 249 Kč
–32 %
Tmavě šedá sametová jídelní židle LIBRA
Skladem
(>10 ks)
848 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
1 179 Kč
–25 %
Krémová sametová židle LAVA
Skladem
(>10 ks)
881 Kč
-15 % s kódem: MAJ15
2 599 Kč
–7 %
Otočné jídelní křeslo JORK360 VELVET, béžové
Skladem
(>10 ks)
2 402 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Sametová tkanina Bluvel 28
- Kov
Barva
- Béžová
- Černá matná
Rozměry
- Šířka: 57 cm
- Hloubka sedu: 47 cm
- Výška: 85 cm
- Výška sedu: 47 cm
- Hmotnost: 7,13 kg
- Nosnost: 120 kg
Provedení
- Dodávané v demontu
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sametové židle |
|---|---|
| ? Barva: | Béžová |
| ? Šířka: | 57 cm |
| ? Hloubka: | 47 cm |
| ? Výška: | 85 cm |
| Materiál potahu: | Sametová látka |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Materiál nohou: | Kov |
| Otočné: | Ne |
| Područky: | S područkami |
| Potah: | Čalouněné |
| Typ nohou: | Čtyři nohy |
| Vzhled: | Židlokřeslo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.