Světle hnědý taburet BLIZZARD
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál taburetu
- Strukturovaná tkanina
- Jemný žakárový vzor
- Materiál potahu: Látka
- Certifikát OEKO-TEX
- Sedací pěna: HR pěna
- Typ pružin: Vlnové pružiny
- Barva: Antelope / Světle hnědá (Austin 3)
- Potah: Austin
Rozměry taburetu
- Šířka: 137 cm
- Hloubka: 70 cm
- Výška: 45 cm
- Výška nožiček: 20 cm

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburety a podnožky |
|---|---|
| EAN: | 8596605046632 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Šířka: | 137 cm |
| ? Hloubka: | 70 cm |
| ? Výška: | 45 cm |
| Nosnost: | 110 kg / 1 sedací místo |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář