Modrý termo batoh TROLLEY
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- Tkanina Oxford
Barva
- Modrá
Rozměry
- Šířka: 24 cm
- Výška: 39 cm
- Hloubka: 19 cm
- Hmotnost: 0,48 kg
- Maximální nosnost: 15 kg
Provedení
- Hlavní přihrádka a vnější kapsa na zip
- 3 samostatná místa pro lahve v přední kapse
- Taška je voděodolná
- Ideální na výlety nebo pro děti do školy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termotašky |
|---|---|
| EAN: | 5902802912978 |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Šířka: | 24 cm |
| ? Hloubka: | 19 cm |
| ? Výška: | 39 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Nosnost: | 15 kg |
| Objem: | 20 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář