TV stolek PARIS 150 cm, antracit
Související produkty
Detailní popis produktu
Materiál
- MDF
- Dřevěné šroubovací nohy
Barva
- Antracitová
Rozměry
- Šířka: 150 cm
- Hloubka: 28 cm
- Celková výška: 44 cm
- Výška stolku bez nožiček: 26 cm
- Výška nožiček: 14 cm
- Šířka zásuvky: 60 cm
- Hmotnost brutto: 16 kg
Provedení
- 1 zásuvka
- Otevřený úložný prostor
- Dodáváno v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| EAN: | 0755777586645 |
| ? Barva: | Šedá |
| ? Povrch: | Matný |
| ? Šířka: | 150 cm |
| ? Hloubka: | 28 cm |
| ? Výška: | 44 cm |
| Tvar: | Úzké |
| ? Materiál: | MDF |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Držák na televizi: | Ne |
| Typ ukotvení: | S nožičkami |
| Úložný prostor: | Otevřený úložný prostor, Se skříňkami |
| Zavírání: | S dvířky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.