Sada 2 hnědých chňapek s magnetem COFFEE FROTH
Související produkty
Akce
DNY MARIANNE
99 Kč
–41 %
Utěrky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - více variant
Skladem
(>10 ks)
58 Kč
DNY MARIANNE
od 29 Kč až –36 %
Švédská utěrka Crystal zelená
Skladem
(>10 ks)
od 29 Kč
DNY MARIANNE
od 29 Kč až –36 %
Švédská utěrka Crystal žlutá
Skladem
(>10 ks)
od 23 Kč
DNY MARIANNE
Stojany na kořenky CASCADE černé, sada 2ks, přírodní bambus
Skladem
(1 ks)
619 Kč
Akce
DNY MARIANNE
559 Kč
–11 %
Podnos z akáciového dřeva ACACIA Ø32 cm
Skladem
(>10 ks)
497 Kč
Novinka
DNY MARIANNE
Síťka proti hmyzu na potraviny KITERA 32x32 cm
Skladem
(>10 ks)
35 Kč
Akce
DNY MARIANNE
39 Kč
–33 %
Servírovací miska RABITTO 13 cm - více variant
Skladem
(>10 ks)
26 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 90% polyester | 10% bavlna
Barva
- Hnědá
Rozměr
- Šířka: 18 cm
- Délka: 27 cm
Provedení:
- Sada obsahuje pravou a levou chňapku
- S poutkem a magnetem
Jak vybrat doplňky do kuchyně?
Kuchyň a jídelna vyladěná do posledního puntíku. Víte, čím zvelebit kuchyň, podle Feng Shui srdce domácnosti? Sáhněte po praktických a funkčních doplňcích, které vám usnadní práci.
Přečíst celý článekInspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky a chňapky |
|---|---|
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Délka: | 27 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| ? Rozměr: | 18 x 27 cm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Poutko: | Ano |
| Magnet: | S magnetem |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář