LED světelná hvězda na vánoční stromeček WHITE STAR 25 cm, bílá
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční bílá beránková deka z mikroplyše RETRO CHRISTMAS
Skladem
(8 ks)
od 599 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční řetěz 50 LED, běhoun na stůl
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svítící vánoční skřítek JINGLE 30 cm - různé druhy
Skladem
(1 ks)
289 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–10 %
LED závěsný černý anděl MOONY, 16 cm
Skladem
(>10 ks)
116 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční dekorace SNOWY FRIENDS 27 cm - více variant
Skladem
(>10 ks)
99 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Svítící vánoční trpaslík na baterie FROSTIE 28 cm, šedý
Skladem
(1 ks)
289 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Závěsný adventní kalendář BAGLANDER 5 m, šedý
Skladem
(>10 ks)
75 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–17 %
Vánoční stuha JOY 5 cm x 5 m, červená
Skladem
(8 ks)
106 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Pouzdro na příbory SANTA POCKET červené, 1 ks
Skladem
(4 ks)
19 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
129 Kč
–10 %
LED závěsný černý anděl CIRCLE, 17 cm
Skladem
(>10 ks)
116 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční potah na židli SANTA CLAUS červený 1 ks
Skladem
(4 ks)
59 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
289 Kč
–50 %
Háčkované jutové srdce CORDIS 19 cm
Skladem
(4 ks)
143 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční stuha GOLDIE 6,3 cm x 2 m, zlatá
Skladem
(2 ks)
59 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Vánoční papírová hvězda sedmicípá STARION 60 cm, bílá
Skladem
(6 ks)
169 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Pouzdro na příbor VÁNOČNÍ PONOŽKA 1 ks
Skladem
(>10 ks)
69 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Kov
Barva
- Bílá
- LED světlo - teplá bílá
Rozměry
- Výška: 30 cm
- Šířka: 25 cm
- Hmotnost: 135 g
Provedení
- Baterie nejsou součástí balení
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 5903678582838 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Výška: | 30 cm |
| ? Materiál: | Kov |
| Hmotnost: | 0,14 kg |
| Umístění: | Interiérové |
| LED: | Ano |
| Pohyblivé: | Ne |
| Vlastnosti: | LED |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Zdroj: | Na baterie |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář