Dekorační polštářek ROMIE 45x45 cm, krémový
Související produkty
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–2 %
Dekorační polštářek ROMIE 45x45 cm, mentolový
Skladem
(>10 ks)
184 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek MELANIE 45x45 cm, modrý
Skladem
(10 ks)
189 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, zelenomodrý
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek BOSSA 45x45 cm, zelené pruhy
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, béžová
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
119 Kč
–0 %
Dekorační polštářek MICKEY MOUSE 40x40 cm - více barev
Skladem
(7 ks)
118 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Kulatý dekorační polštářek LONNE 40 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–32 %
Dekorační polštářek NEXIRO 45x45 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
127 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–6 %
Venkovní polštář FLORILO 45x45 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
140 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–2 %
Dekorační polštářek GIEL 45x45 cm, žlutý
Skladem
(>10 ks)
185 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–8 %
Kulatý dekorační polštářek DORA 45 cm, šedý
Skladem
(9 ks)
172 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář EMPARO 50x50 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Materiál potahu: 100% polyester
- Materiál výplně: 100% polyester
Barva
- Krémová
Rozměry
- Šířka: 45 cm
- Délka: 45 cm
- Hmotnost: 550 g
Provedení
- Snímatelný a pratelný potah se zapínáním na zip
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503360081 |
| ? Barva: | Krémová |
| ? Délka: | 45 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál výplně: | Polyester |
| Materiál potahu: | Polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář