Kulatý dekorační polštářek DORA 45 cm, béžový
Související produkty
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
Venkovní polštář ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladem
(>10 ks)
144 Kč
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
179 Kč
–13 %
Venkovní polštář FERGUS 50x30 cm, černý
Skladem
(>10 ks)
154 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
199 Kč
–40 %
Dekorační polštářek Vánoce modré 40 x 40 cm
Skladem
(>10 ks)
119 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
Dekorační polštářek KJELD 45x45 cm, světle šedý
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
186 Kč
–9 %
Venkovní polštář MADISON ECO 50x50 cm, béžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Dekorační polštářek HISAO 40x40 cm, barevný
Skladem
(>10 ks)
139 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů EMPARO 50x50 cm, vínové
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
Novinka
-15 % s kódem: DENMATEK15
Dekorační polštářek IMPRIME ALMA 30x50 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
129 Kč
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář EMPARO 50x50 cm, oranžový
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Akce
-15 % s kódem: DENMATEK15
499 Kč
–10 %
Dekorační polštář ve tvaru dýně PUMPKIN 35 cm, růžový
Skladem
(6 ks)
448 Kč
-15 % s kódem: DENMATEK15
Kulatý dekorační polštářek LONNE 40 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- Povlak: 100% bavlna
- Výplň: 100% polyester
Barva
- Béžová
Rozměry
- Průměr: 45 cm
- Výška: 15 cm
Provedení
- Doporučená teplota praní 30 °C
- Nebělit
- Nesušit v sušičce
- Zapínaní na zip
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 8714503961400 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Průměr: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| ? Rozměr polštáře: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Čtvercový |
| ? Materiál: | Bavlna, Polyester |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| ? Materiál výplně: | 100% polyester |
| ? Zapínání: | Zip |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.