Sametový dekorační polštář ve tvaru perníčku GINGERBREAD, béžový
Související produkty
169 Kč
–1 %
Cestovní polštářek MICKEY MOUSE 30x30 cm, bílý
Skladem
(>10 ks)
166 Kč
Výhodná sada
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů JUNGARO 45x45 cm, barevné
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
-10 % s kódem: DNYPOVLECENI
Kulatý dekorační polštářek LONNE 40 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: DNYPOVLECENI
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek CABLISS 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
189 Kč
–15 %
Dekorační polštářek RORY 45x45 cm, růžový
Skladem
(>10 ks)
160 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: DNYPOVLECENI
189 Kč
–36 %
Dekorační polštářek MELANIE 45x45 cm, fialový
Skladem
(>10 ks)
120 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Béžová
Rozměry
- Šířka: 42 cm
- Výška: 45 cm
- Hmotnost: 450 g
Provedení
- Originální tvar
- Čistit pouze ručně
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 5903678563813 |
| ? Barva: | Béžová |
| ? Šířka: | 42 cm |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| Tvar: | Atypický |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,45 kg |
| ? Zapínání: | Bez zapínání |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.