Sametový dekorační polštář ve tvaru stromečku MERRYLY, zelený
Související produkty
-5 % s kódem: MINUS5
od 2 699 Kč až –2 %
Dětská postel MELA 80 x 160 cm, borovice
Skladem
(>10 ks)
od 2 699 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dětský dekorační polštářek RAINBOW 38 x 38 cm
Skladem
(3 ks)
459 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
420 Kč
–22 %
Ratanový rámeček na fotky CAMPAG
Skladem
(>10 ks)
325 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, zelenomodrý
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek DOLF 45x45 cm, žlutozelený
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
372 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů MADISON ECO 50x50 cm, oranžové
Skladem
(>10 ks)
345 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Dekorační polštářek CRUZ 45x45 cm, šedý
Skladem
(>10 ks)
189 Kč
Výhodná sada
ZDARMA na výdejní místa GLS
298 Kč
–7 %
Sada 2 ks venkovních polštářů EMPARO 50x50 cm, vínové
Skladem
(>10 ks)
277 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek CABLISS 45x45 cm, černý
Skladem
(1 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář BANARA 45x45 cm, vzorovaný
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–6 %
Venkovní polštář FLORILO 45x45 cm, modrý
Skladem
(>10 ks)
140 Kč
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
Venkovní polštář CALINO 45x45 cm, hnědooranžová
Skladem
(>10 ks)
149 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář EMPARO 50x50 cm, světle šedý
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Výprodej
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
189 Kč
–10 %
Dekorační polštářek INSECT 45x45 cm, zelený
Skladem
(>10 ks)
169 Kč
Akce
-10 % s kódem: MINUS10
ZDARMA na výdejní místa GLS
149 Kč
–9 %
Venkovní polštář EMPARO 50x50 cm, hnědý
Skladem
(>10 ks)
135 Kč
Detailní popis produktu
Materiál
- 100% polyester
Barva
- Zelená
Rozměry
- Šířka: 35 cm
- Výška: 45 cm
- Hmotnost: 396 g
Provedení
- Originální tvar
- Čistit pouze ručně
Inspirujte se dál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační polštářky |
|---|---|
| EAN: | 5903678563806 |
| ? Barva: | Zelená |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Typ: | Dekorační polštáře |
| Tvar: | Atypický, Stromeček |
| ? Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 0,396 kg |
| ? Zapínání: | Bez zapínání |
| Umístění: | Interiérové |
| Motiv: | Jednobarevný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář